About Me

header ads

Αγωνιστική δράση σε Α1, Α2 και Β ΕΣΚΑΘ: Το πρόγραμμα των αγώνων.

Αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ - SportyVolos

Μετά τη λήξη των γιορτών ξεκινούν και πάλι οι αγώνες σε Α1,Α2 και Β ΕΣΚΑΘ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 ΕΣΚΑΘ

1ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                                       ΟΜΑΔΕΣ
                              
11/1/2020                 17:30    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ                 Γ.Σ. ΑΓΡΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ 2002
11/1/2020                 17:30    ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ                          ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ
11/1/2020                 19:30    ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ                ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
11/1/2020                 17:30    Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΣ ΙΩΝΑΣ - ΝΙΚΑΙΑ 2012
11/1/2020                 18:00    ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ                     ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
12/1/2020                 17:30    ΚΛ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ               ΔΙΜΗΝΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ     ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ                                        ΟΜΑΔΕΣ

11/1/2020                  17:30    ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ               SPORTS ACADEMY - ΓΣ ΓΟΜΦΩΝ
11/1/2020                  17:00    ΚΛ. ΑΜΠΕΛΩΝ                    ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
11/1/2020                  20:00    ΚΛ. Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ                   ΓΣ ΝΙΚΑΙΑ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11/1/2020                  18:00    ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ                        ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11/1/2020                  17:30    ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ                      ΑΕ ΛΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
11/1/2020                  18:00    ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ            ΣΟΦΑΔΕΣ - ΕΛΑΣΣΟΝΑ

Α2 ΕΚΣΑΘ

1ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ     ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                                          ΟΜΑΔΕΣ

11/1/2020                  19:30      Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ   BC VOLOS - ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
11/1/2020                  19:30      ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ               ΑΝΑΛΗΨΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
12/1/2020                  12:00      Γ. ΣΚΙΑΘΟΥ                          ΣΚΙΑΘΟΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
12/1/2020                  17:30      ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ               ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - Ν.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ
12/1/2020                  17:30      Γ. ΑΓΙΑΣ                               ΕΡΜΗΣ 2018-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ

2ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ     ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                                            ΟΜΑΔΕΣ

11/1/2020                  20:00      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ                      ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑΣ
11/1/2020                  19:30      ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ                  BASK. ACADEMY-ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
11/1/2020                  17:00     ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ   ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
12/1/2020                  19:30      ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ              ΑΠΟΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ
12/1/2020                  19:00      ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    ΦΑΛΩΡΕΙΑ - ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ

Β ΕΣΚΑΘ


1ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ       ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                                           ΟΜΑΔΕΣ  

11/1/2020                  20:00       ΚΛ. ΧΑΛΚΗΣ                    ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ - ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ
11/1/2020                  17:00       ΚΛ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ               ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21-ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ
11/1/2020                  15:30       ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ
12/1/2020                  13:00       Γ. ΑΓΡΙΑΣ                           ΑΡΜΕΝΙΟ - ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
12/1/2020                  14:00       ΚΛ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ               ΓΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ- ΑΔΜΗΤΟΣ

2ος όμιλος

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ      ΩΡΑ       ΓΗΠΕΔΟ                                            ΟΜΑΔΕΣ

11/1/2020                  13:30      ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ                   ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΙΟΛΟΣ Κ21
12/1/2020                  13:00      ΚΛ. ΔΕΣΚΑΤΗ                   ΚΑΣ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ
12/1/2020                  19:30      ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ            ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΓΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
12/1/2020                  12:00      ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ            ΝΕΟΙ ΑΣΚ-ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
12/1/2020                  17:30      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ                   ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ




Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια