About Me

header ads

Η ανασκόπηση της 1ης αγωνιστικής σε Α' και Β' ΕΠΣΘ (Αποτελέσματα & Βαθμολογίες)

Η ανασκόπηση της 1ης αγωνιστικής σε Α' και Β' ΕΠΣΘ (Αποτελέσματα & Βαθμολογίες)

Διαβάστε μέσα από το sportyvolos.gr όλα όσα συνέβησαν τη 1η αγωνιστική στα Πρωταθλήματα της Α' και Β' ΕΠΣΘ. Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα τοπικά Πρωταθλήματα.


Διαβάστε συνοπτικά:

Α' ΕΠΣΘ (1η αγωνιστική)

Μυρμιδόνες-Μακρινίτσα 2-2

Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος 2-0

ΦΘ Αγχίαλος-Αίας Σούρπης 0-3

Σαρακηνός-Αγία Παρασκευή 3-2

Τοξότης- Ρήγας Φεραίος 0-1

ΑΕ 2002-Πύρασος 0-3

Αστέρας Ριζομύλου-Ακρόπολη Σέσκλου 0-0

Δάφνη–Σκιάθος 0-5


Βαθμολογία Α' ΕΠΣΘ:


1. Σκιάθος 5-0 3
2. Αίας 3-0 3
3. Πύρασος 3-0 3
4. Αγία Άννα 2-0 3
5. Σαρακηνός 3-2 3
6. Ρήγας 1-0 3
7. Μακρινίτσα 2-2 1
8. Μυρμιδόνες 2-2 1
9. Ακρόπολη 0-0 1
10. Αστέρας 0-0 1
11. Αγία Παρασκευή 2-3 0
12. Τοξότης 0-1 0
13. Πρωτεσίλαος 0-2 0
14. Α.Ε. 2002 0-3 0
15. Αγχίαλος 0-3 0
16. Δάφνη 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική Α' ΕΠΣΘ:


Αγία Άννα-Μυρμιδόνες
Μακρινίτσα-Αγχίαλος
Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός
Αίας-Τοξότης
Αγία Παρασκευή-Α.Ε. 2002
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας
Πύρασος-Σκιάθος
Ακρόπολη-Δάφνη


Αποτελέσματα Β' ΕΠΣΘ:


Β' ΕΠΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Άνω Λεχώνια-Ερμής 0-3

Κένταυρος ΝΠ-Άνθιμος Γαζής 1-2

Νέοι Αθλητές Νίκης-Μαγνησιακός 3-3

Ιάσων ΑΜ-Νέοι Αγίας Άννας 2-0

ΕΛ Νηλέας-ΑΕ Διμηνίου 5-0


Β' ΕΠΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ηρακλής Αγ. Θεοδώρων-Πηλέας 4-0

Άθλος Αλμυρού-ΑΠΟΒ 0-1

Μικροθήβες-Απόλλων Καναλίων 2-1

Πανιώνιος Νέας Ιωνίας-Αχιλλέας Αχιλλείου 4-0

Ρεπό: Ελευθεριακός


Βαθμολογία Β' ΕΠΣΘ:


Α' ΟΜΙΛΟΣ:


1. Ε.Λ. Νηλέας 5-0 3
2. Ερμής 3-0 3
3. Ιάσων 2-0 3
4. Ανθ. Γαζής 2-1 3
5. Μαγνησιακός 3-3 1
6. Ν.Α. Νίκης 3-3 1
7. Κένταυρος Ν.Π. 1-2 0
8. Ν. Αγ. Άννας 0-2 0
9. Άνω Λεχώνια 0-3 0
10. Α.Ε. Διμηνίου 0-5 0


Β' ΟΜΙΛΟΣ:


1. Πανιώνιος 4-0 3
2. Ηρακλής Α.Θ. 4-0 3
3. Μικροθήβες 2-1 3
4. ΑΠΟΒ 1-0 3
5. Απόλλων 1-2 0
6. Άθλος 0-1 0
7. Πηλέας 0-4 0
8. Αχιλλέας 0-4 0

9. Ελευθεριακός 0-0-0


Επόμενη αγωνιστική Β' ΕΠΣΘ:


Α' ΟΜΙΛΟΣ:


Ερμής-Ν.Α. Νίκης
Κένταυρος Ν.Π.-Άνω Λεχώνια
Ν. Αγ. Άννας-Α.Ε. Διμηνίου
Μαγνησιακός-Ε.Λ. Νηλέας
Άνθ. Γαζής-Ιάσων


Β' ΟΜΙΛΟΣ:


Πηλέας-Άθλος
Ελευθεριακός-Ηρακλής Α.Θ.
Απόλλων-Αχιλλέας
ΑΠΟΒ-Πανιώνιος
Ρεπό: Μικροθήβες

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια