Β' ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος της σεζόν (Α' & Β' όμιλος)

Β' ΕΠΣΘ: Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος της σεζόν (Α' & Β' όμιλος)

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα όλης της σεζόν για την Β' ΕΠΣΘ, μετά και την ολοκλήρωση της Κλήρωσης που διενεργήθηκε το απόγευμα της Παρασκευής.



Διαβάστε αναλυτικά:

Α’ Όμιλος

1η & 10η Αγωνιστική

Νέοι Αγίας Άννας-ΑΠΟΒ

Ελευθεριακός-ΑΟ Σκοπέλου

ΑΕ Διμηνίου-Πανιώνιος

Μαγνησιακός-ΝΑ Νίκης

Ιάσων ΑΜ-Πηλέας

2η & 11η Αγωνιστική

ΑΠΟΒ-ΑΕ Διμηνίου

Ελευθεριακός-Νέοι Αγίας Άννας

ΝΑ Νίκης-Πηλέας

Πανιώνιος-Ιάσων ΑΜ

ΑΟ Σκοπέλου-Μαγνησιακός

3η & 12η Αγωνιστική

Νέοι Αγίας Άννας-ΑΕ Διμηνίου

Μαγνησιακός-Ελευθεριακός

Ιάσων ΑΜ-ΑΠΟΒ

Πηλέας-ΑΟ Σκοπέλου

ΝΑ Νίκης-Πανιώνιος

4η & 13η Αγωνιστική

ΑΠΟΒ-ΝΑ Νίκης

Ελευθεριακός-Πηλέας

ΑΕ Διμηνίου-Ιάσων ΑΜ

Μαγνησιακός-Νέοι Αγίας Άννας

ΑΟ Σκοπέλου-Πανιώνιος

5η & 14η Αγωνιστική

Νέοι Αγίας Άννας-Ιάσων ΑΜ

ΑΠΟΒ-ΑΟ Σκοπέλου

Πηλέας-Μαγνησιακός

ΝΑ Νίκης-ΑΕ Διμηνίου

Πανιώνιος-Ελευθεριακός

6η & 15η Αγωνιστική

Ελευθεριακός-ΑΠΟΒ

ΑΕ Διμηνίου-ΑΟ Σκοπέλου

Μαγνησιακός-Πανιώνιος

Ιάσων ΑΜ-ΝΑ Νίκης

Πηλέας-Νέοι Αγίας Άννας

7η & 16η Αγωνιστική

ΑΠΟΒ-Μαγνησιακός

ΑΕ Διμηνίου-Ελευθεριακός

ΝΑ Νίκης-Νέοι Αγίας Άννας

Πανιώνιος-Πηλέας

ΑΟ Σκοπέλου-Ιάσων ΑΜ

8η & 17η Αγωνιστική

Νέοι Αγίας Άννας-Πανιώνιος

Μαγνησιακός-ΑΕ Διμηνίου

Ιάσων ΑΜ-Ελευθεριακός

Πηλέας-ΑΠΟΒ

ΑΟ Σκοπέλου-ΝΑ Νίκης

9η & 18η Αγωνιστική

Νέοι Αγίας Άννας-ΑΟ Σκοπέλου

Ελευθεριακός-ΝΑ Νίκης

ΑΕ Διμηνίου-Πηλέας

Ιάσων ΑΜ-Μαγνησιακός

Πανιώνιος-ΑΠΟΒ


Β’ Όμιλος

1η & 10η Αγωνιστική

Χλόη-Άνθ. Γαζής

Απόλλων Καναλίων-Άθλος

Αχιλλέας Αχ.-Κένταυρος ΝΠ

Άνω Λεχώνια-Μικροθήβες

Ρεπό: ΕΛ Νηλέας

2η & 11η Αγωνιστική

Άνθ. Γαζής-Απόλλων Καναλίων

ΕΛ Νηλέας-Χλόη

Κένταυρος ΝΠ-Μικροθήβες

Άθλος-Άνω Λεχώνια

Ρεπό: Αχιλλέας Αχ.

3η & 12η Αγωνιστική

Χλόη-Απόλλων Καναλίων

Αχιλλέας Αχ.-ΕΛ Νηλέας

Άνω Λεχώνια-Άνθ. Γαζής

Κένταυρος ΝΠ-Άθλος

Ρεπό: Μικροθήβες

4η & 13η Αγωνιστική

Άνθ. Γαζής-Κένταυρος ΝΠ

ΕΛ Νηλέας-Μικροθήβες

Απόλλων Καναλίων-Άνω Λεχώνια

Αχιλλέας Αχ.-Χλόη

Ρεπό: Άθλος

5η & 14η Αγωνιστική

Χλόη-Άνω Λεχώνια

Μικροθήβες-Αχιλλέας Αχ.

Κένταυρος ΝΠ-Απόλλων Καναλίων

Άθλος-ΕΛ Νηλέας

Ρεπό: Άνθ. Γαζής

6η & 15η Αγωνιστική

ΕΛ Νηλέας-Άνθ. Γαζής

Αχιλλέας Αχ.-Άθλος

Άνω Λεχώνια-Κένταυρος ΝΠ

Μικροθήβες -Χλόη

Ρεπό: Απόλλων Καναλίων

7η & 16η Αγωνιστική

Άνθ. Γαζής-Αχιλλέας Αχ.

Απόλλων Καναλίων-ΕΛ Νηλέας

Κένταυρος ΝΠ-Χλόη

Άθλος-Μικροθήβες

Ρεπό: Άνω Λεχώνια

8η & 17η Αγωνιστική

Χλόη-Άθλος

Αχιλλέας Αχ.-Απόλλων Καναλίων

Άνω Λεχώνια-ΕΛ Νηλέας

Μικροθήβες-Άνθ. Γαζής

Ρεπό: Κένταυρος ΝΠ

9η & 18η Αγωνιστική      

ΕΛ Νηλέας-Κένταυρος ΝΠ

Απόλλων Καναλίων-Μικροθήβες

Άνω Λεχώνια-Αχιλλέας Αχ.

Άθλος-Άνθ. Γαζής

Ρεπό: Χλόη

Δημοσίευση σχολίου

Νεότερη Παλαιότερη